Dodany: 2010-12-06 12:18:47

Na czym polega przegląd okresowy pojazdówSerwis samochodowy olsztyn to miejsce, w którym pracuje wielu doświadczonych i wyspecjalizowanych mechaników,  którzy dzięki swoim umiejętnościom potrafią doprowadzić do porządku każde auto.

Warsztat samochodowy olsztyn kieruje swoje usługi szczególnie do wszystkich właścicieli samochodów osobowych, autobusów oraz aut ciężarowych. To właśnie od sprawności tego pojazdu i umiejętności kierowcy zależy życie i zdrowie pasażerów.  To właśnie mechanik prowadzący serwis samochodowy olsztyn podpowie nam jakiego oleju używać i jaki płyn do spryskiwaczy na zimę jest najlepszy.

 

Od niego dowiemy się co ile należy wykonywać okresowy przegląd samochodu i jaki ma on wpływ na jego bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Podczas takiego przeglądu mechanik sprawdza poziomu płynów w chłodnicy oraz stan hamulców. Również ciśnienie w oponach oraz sprawność hamulców podlega kontroli w stacji kontroli pojazdów. Okresowy przegląd należ zrobić przynajmniej dwa razy w roku. W przypadku wypadku lub kolizji, czy stłuczki, którego kierowca jest sprawcą, okresowy przegląd należy wykonać ponownie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega przegląd okresowy pojazdów
Nick: