Dodany: 2011-07-22 11:58:10

Czym są punkty karneW dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na zrobienie czegoś takiego jak prawo jazdy gdańsk. Oczywiście samo zrobienie takiego dokumentu to już jest dużym wyczynem i wyzwaniem, ale umiejętność bezwypadkowej jazdy i zatrzymania prawa jazdy to dopiero wyzwanie.

 

Często zdarza nam się )głównie młodym ludziom), że chęć popisanie się przed innymi jest zdecydowanie silniejsza i nie możemy się powstrzymać i nasza noga całą swoją siłą naciska pedał gazu. Przekroczenie prędkości to mandat karmy i punkty karne. Ta druga rzecz jest to ujemna wartość popełnionego przez nas wykroczenia, którą musimy odjąć od całości posiadanych przez nas punktów.

 

Oczywiście takie punkty karne to zła rzecz, która zdecydowanie może doprowadzić do zatrzymania nam prawa jazdy i konieczności pójścia s powrotem na kurs na prawo jazdy gdańsk i odbycie dodatkowego kursu doszkalającego. Moim zdaniem dokument taki jak prawo jazdy gdańsk, to cenny dokument, którego powinniśmy strzec jak oka w głowie i nie kusić losu jego utraty przez brawurę i własną głupotę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są punkty karne
Nick: